O společnosti

CUKROVINKY – SLAVÍK s. r. o.

Naše společnost působí na trhu již více než 25 let (od února roku 1993). Zpočátku jsme podnikali pod názvem Helena Slavíková a v pozdější době bylo založeno s.r.o.  Od 14.prosince 2004 podnikáme pod názvem CUKROVINKY – SLAVÍK s. r. o.

Jsme společnost, která se zaměřuje na ambulantní prodej cukrovinek a krmiva pro domácí mazlíčky. Dodáváme zboží do kamenných prodejen s potravinami, čerpacích stanic,  trafik, drogerií, lékáren, koupališť, bazénů, stadionů, stánků ale i na letní tábory nebo do obcí kde pořádají dětské dny a jiné obdobné akce. Spolupracujeme také s několika společnostmi, pro které zajišťujeme např. vánoční balíčky pro zaměstnance a jejich děti (kolekce apod.)

V našem sortimentu naleznete cukrovinky jak od známých společností jako je Wrigley, Fererro, Sedita, Carla, Orion s kterými úzce spolupracujeme, tak i méně známých výrobků z různých zemí, např. bonboniéry britské značky Walkers, z ostatních zemí značky Emoti, Deva, Vobro, Pergale a jiné. Pro naše zákazníky rádi vyhledáváme novinky, ale zároveň v nabídce ponecháváme zboží, které je mezi odběrateli oblíbené a prodávané. Sortiment zahrnuje cca tisíc položek. Převážně se jedná o sladkosti, ale máme také slaný sortiment a krmivo a pochoutky pro psy a kočky.

Celkový počet našich zaměstnanců včetně majitelů čítá 6 lidí. Manželé Slavíkovi, jako majitelé zabezpečují chod společnosti. Ambulantnímu prodeji se věnují 4 obchodní zástupkyně a to v okolí měst Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Lázně Bělohrad, Hořice, Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk, Pečky, Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Uhlířské Janovice, Zruč nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Golčův Jeníkov, Třemošnice, Chotěboř, Ždírec nad Doubravou, Hlinsko, Skuteč, Luže, Chrast, Slatiňany, Chrudim, Litomyšl, Vysoké Mýto, Choceň, Ústí nad Orlicí, Žamberk, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou, Rokytnice v Orlických horách, Solnice, Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Borohrádek, Holice, Sezemice, Dašice a blízkého okolí všech těchto měst.